Vandaag toon ik jullie maar liefst 3 nieuwe highlighters uit mijn make-up collectie. De highlighters van BE Creative, Dessange & T.LeClerc vervoegen mijn collectie.
Alle drie hebben ze een mooie en warme ondertoon, wat ze perfect maken voor komende zomer. Ze staan volgens mij supermooi op een getinte huid. Als eerste een duo poeder van Dessange, light & shadow (€40). Perfect om een beetje mee te contouren en highlighten. Deze highlighter is het subtielste van de drie, maar blendt verder wel mooi in met het donkerste poeder.
Onder: BE Creative – Midden: Dessange – Boven: T.LeClerc
Als tweede een ongelofelijk mooie baked highlighter van BE Creative (€17,95). Deze is intens glanzend en gepigmenteerd. Je hebt er dus maar weinig van nodig om een mooie summer glow te bekomen. Deze maakt vanaf nu deel uit van het vaste assortiment en wordt meteen ook gelanceerd in een tweede tint: Allure. Deze is rozer en zal daardoor in het bijzonder de koelere huidtypes flatteren.
Als laatste een handige highlighter in stick vorm van T.LeClerc (€21,80). Deze highlighter is omwille van zijn crème formule perfect tijdens de warme dagen. De stick geeft een hele mooie glans af en houdt lekker lang.
Welke highlighter is jullie favoriet?
Ik vind de middelste denk ik het mooist, ik ben gek op highlighters
Mooie beschrijving van de producten en mooie foto’s. Ik gebruik altijd een beetje highlighter onder m’n wenkbrauw om daar het een en ander te accentueren.
Wauw, ik vind de middelste denk ik het mooist. Ik weet alleen nooit goed hoe ik het moet gebruiken ? Heb je daar ook een stukje over? ?
Ik vind ze er heel mooi eruit zien! Ik vind de eerste er wel uitspringen!
Oehh.. De eerste heeft mijn hartje ook wel veroverd!
Die van Be Creative is echt super mooi, echt perfect voor de zomer! x
Ik ga ook voor de eerste. Ik hou er van als het een beetje subtiel is