Nu het weer solden zijn, mocht ik van mezelf een paar nieuwe schoenen kopen. Ik wilde graag een donker paar laarsjes met of zonder hak.
In de online closet van Eline Rey spotte ik dit perfecte paar van Minelli. Minelli is een Frans merk met kwalitatieve schoenen, eerder aan de klassieke kant, maar dan wel met een twist. Zo hebben deze Derby botjes ook een speciaal kantje, want ze zijn donker metallic. En vooral dat speciale kantje trok me over de streep. Ik kocht ze over van Eline voor een prikje en heb ze vanaf dag 1 met heel veel plezier gedragen. Zelf had ik al een paar flats van het merk & ik was hier zo tevreden van.
Ik koop de laatste tijd regelmatig tweedehands of preloved, want het hoeft niet altijd gloednieuw te zijn! Bovendien kan je op die manier ook een hele goede deal slaan, zoals ik met deze pareltjes! Ze staan goed onder een skinny jeans én onder een jurkje, wat maakt dat ik ze echt veel kan dragen! Hello, new favorites!
Deden jullie al eens een goede tweedehands deal? Je kan de Susie boots nu ook aan -60% vinden via de site van het merk.
Koele schoenen! Ik heb nog nooit tweedehandsschoenen gekocht.
Hele leuke schoenen! Ze glimmen ook zo mooi!
Altijd fijn als je een goede deal vindt in de uitverkoop! ik vind de schoenen ook super!
Niet echt mijn stijl, maar ik ben er zeker van dat ze je leuk staan!
Ik heb ook nog nooit tweedehandsschoenen of -kleding gekocht.
Ohh wat een leukerds zeg! Ik heb eigenlijk nog nooit tweedehands schoenen gekocht.
Leuke schoenen ik heb ze eigenlijk nog nooit tweedehands gekocht6