De iconische groene fles van 4711 herken je waarschijnlijk van uit oma’s kast of handtas, maar vergis je niet, want 4711 is al lang niet meer alleen voor ‘oudjes’.
De klassieke, ietwat kruidige geur kennen we allemaal, maar ook de ingrediënten zijn ons niet onbekend: citroen, bergamot en sinaasappel, lavendel en rozemarijn, nerolie en petitgrain.
Vanaf nu zal je elk jaar een nieuwe mix van die basisingrediënten in de parfumerie vinden. Dit jaar kozen ze ervoor om te werken met de citrus toetsen (het sap én de schil) uit de originele 4711 om die dan samen te mixen tot een hele frisse, zomerse en -niet onbelangrijk- JONGE geur. Ik hou heel erg van citrusgeuren, dus deze Remix past perfect tussen mijn fruitige favorieten. 4711 wil met deze mixen een breder publiek aanspreken en blijven verrassen, waar ze voor mij meteen in slagen met dit fruitig flesje!
Ik ben alvast heel benieuwd naar de volgende ‘remixen’ met lavendel en bergamot! Naar welke remix kijk jij het meest uit?
Je kan de 2018 Remix Cologne vanaf eind april vinden bij de parfumerie en bij Di voor zo’n 27 euro (150 ml)
Ik ben heel benieuwd naar de geur. Ik denk dat deze perfect is voor de warmere dagen.
Ik vind het flesje er heel gaaf uitzien, fris en zomers!
En ik kom niet genoeg bij oma’s in de buurt geloof ik, ik ken het merk helemaal niet, oeps..
Ik zou dit flesje echt zo kopen, alleen maar vanwege het uiterlijk! Wat ziet het er heerlijk zonnig uit!
Leuke remix en een fijne ontdekking. Ik heb het nog nooit voor mezelf gekocht maar wel leuk om ontdekt te hebben!
Wat leuk labeltje. Ik ben erg benieuwd naar deze variant van 4711
Ik ben heel benieuwd naar deze geur. Het klinkt alvast heel zomers